MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 15354443
nr 1535 4443
Sekretär
1950/60-tal, teak. Bredd: 100 cm, bredd: 45 cm, höjd: 103 cm, nyckel
Kondition: repa/repor
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:17:42
22/4 10:54:04
500 kr
24/4 17:35:17